Las, rower i wiosenna euforia

Kiedy wstałem dziś rano i zobaczyłem jaki piękny czeka na mnie poranek, nie mogłem się powstrzymać i pierwszy raz w tym roku ruszyłem do lasu rowerem. Wysiłek fizyczny w połączeniu z niesamowitymi okolicznościami przyrody, sprawił, że z każdym przejechanym metrem rosła we mnie ogromna radość. Wielka szkoda, że nie da się przekazać tu tych wszystkich niesamowitych dźwięków i zapachów. Na szczęście są zdjęcia i można przynajmniej wizualnie przybliżyć się do tego, co dziś dane mi było przeżyć. Wiosna w lesie jest niesamowita. Rozkrzyczana, pachnąca, a do tego jeszcze ta wspaniała zieleń, świeża, hipnotyzująca. Jestem od tego uzależniony. Teraz nie mogę i zresztą nie chcę się od tego wszystkiego uwolnić. Mam nadzieję, że wystarczy mi na cały najbliższy tydzień, bo raczej niewielka jest szansa na to, aby udało mi się taką wyprawę powtórzyć wcześniej niż w przyszłą niedzielę.

8 Comments

 1. Umiesz obserwować, potrafisz uchwycić ciekawe detale, więc wycieczka, która sprawiła tyle radości, przyniosła podobne korzyści oglądającym komentatorom.
  Zasyłam serdeczności

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Dokładnie tak jak napisała Ultra ❤ umiesz i potrafisz.. zarazić wiosenną euforią 😀
  A wiesz, że za tydzień to już będzie inny widok i trudno będzie o widok tych malutkich budzących się do życia listków. I zieleń już będzie inna, i kwiaty..
  Nie zatrzymasz, łap każdy możliwy moment 🌼🌱🍀❇️🌷🌱🌿

  Polubione przez 1 osoba

  1. Oj tak, niesamowite jest to, jak szybko się to zmienia. Wielkie dzięki za komplement, jak po prostu piszę to co czuję, no i wrzucam fotki tego, co mnie zachwyciło 🙂

   Polubione przez 1 osoba

   1. Dobrze, że tak robisz, że dzielisz się tym wszystkim. Dla niektórych ludzi to bardzo pozytywne zatrzymania. Udziela się zachwyt i.. wiosny nie przeoczą, takiej wiosny. Nie każdy przecież ma takie możliwości.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s